21.04.2019 | Svátek má Alexandra | Zítra Evžénie

Seznam knih

Mládí v hajzlu – kompletní deníky C.D.PAYNE

Seznam knih | čtenářský deník – autoři, knihy, literární díla, …

12.09.2012 Publikoval(a)  
Kategorie Jota

Do České republiky přijíždí americký volnomyšlenkářský spisovatel, mistr nekorektního humoru a duchovní otec ďábelsky inteligentního puberťáka Nicka Twispa – pan C. D. PAYNE! Společně s hercem Lukášem Hejlíkem a jeho projektem scénických čtení LiStOVáNí projedou na devět dní Českou (a Slovenskou) republiku s představením na motivy Paynovy letošní nestydatě humorné novinky NEVIDITELNÝ

Videopozvánku k návštěvě C. D. Payna najdete zde: http://www.listovani.cz/galerie/videa/item/turne-v-hajzlu.html?category_id=29.

U příležitosti návštěvy C. D. Payna vydává Nakladatelství JOTA komplet všech sedmi dílů Mládí v hajzlu!

Pražská autogramiáda a křest se koná v pondělí 10. září v 16 hodin v knihkupectví KANZELSBERGER V OC ZLATÝ ANDĚL na Smíchově.

Brněnská autogramiáda a křest se koná v pátek 14. září v 15 hodin v knihkupectví Knihy Dobrovský v OC Galerie Vaňkovka.

Exkluzivní komplet všech sedmi deníků mužů rodiny Twispů – nechvalně známého Nicka i jeho neméně chlípného syna Scotta!

Úžasná dárková krabička pro všechny milovníky twispovských dobrodružství.
Najdete v ní všech šest dílů deníků Nicka Twispa i nejnovější deník jeho syna Scotta.
Nesmí chybět v knihovničce žádného teenagera (i těch, kteří už teenagery dávno nejsou, ale na rozvraceče pokojných životů Nicka Twispa si pamatují velmi dobře)!

C. D. Payne (*1949, Ohio) je americký volnomyšlenkářský spisovatel. Proslavil se především sérií kultovního deníku Mládí v hajzlu (Nakladatelství JOTA). Vystudoval historii evropských zemí na Harvardu, poté se živil jako redaktor, grafik, reklamní textař, fotograf, stavitel vlastního domu aj., měl asi třicet zaměstnání a žádné se mu podle jeho slov nelíbilo. V současné době se věnuje provozu svého nakladatelství Aivia Press, muzeu karavanů a psaní beletrie. Žije v Sonoma County, severně od San Franciska. V Nakladatelství JOTA dále vyšly jeho knihy: Holubí mambo (1999), Americké krásky (2006) a Neviditelný(2012).

Tuto dárkovou krabičku můžete zakoupit zde: www.jota.cz

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *