22.07.2019 | Svátek má Magdaléna | Zítra Libor

Seznam knih

Nový vtipný deník a la Bridget Jones pro holky

Seznam knih | čtenářský deník – autoři, knihy, literární díla, …

18.03.2012 Publikoval(a)  
Kategorie Fragment

Humorného čtení není nikdy dost. Zvláště když se jedná o deník plný vtipných postřehů, komentářů a originálních obrázků jedné téměř „normální“ holky. Titul Můj milý deníčku vychází v Nakladatelství Fragment již 5. března 2012!

První dva díly „Škola, kluci a další šílenosti“ a „Moje džíny jsou fakt děsný!“ jsou úvodními svazky k celkem dvanáctidílné sérii deníčků, které si čtenářky určitě oblíbí. Všeobecně se deníková forma u mladé generace těší velké oblibě především díky čtivosti. Na jednotlivých stránkách nebývá příliš textu a každý komentář a zážitek výstižně doplňují originální obrázky.

Hlavní hrdinka Jamie Kellyová je normální holka, která navštěvuje druhý stupeň základní školy a trápí ji každodenní problémy, starosti a myšlenky mladé slečny. Mimo to si stále něco zapisuje a pozoruje, co se kolem ní děje. Jako snad každá holka prožívá obvyklé trapasy ve škole, s oblékáním, s kluky a občas si nerozumí s rodiči, učiteli a někdy také s kamarádkami. Vše dokáže velmi vtipným způsobem okomentovat. Příběhy Jamie budou připadat čtenářkám povědomé a s jejími postoji a názory se mohou snadno identifikovat.

Jamie všem kolem sebe tvrdí, že všechny události jsou v jejím deníku popsány pravdivě, nebo alespoň natolik pravdivě, jak je zrovna třeba.

Můj milý deníčku – Škola, kluci a další šílenosti

Jmenuju se Jamie a chodím na druhý stupeň základky. Píšu si deník. Proč? Někdy jen tak a občas si to o zapsání prostě říká! Ve škole se dějou věci k neuvěření a čas od času mám pocit, že se všichni kolem zbláznili ‒ rodiče, učitelé i moje kamarádky.

Všechno v mém deníku je rozhodně pravda… nebo aspoň natolik pravda, jak je zrovna třeba.

Pro čtenářky od 9 let.

Můj milý deníčku – Moje džíny jsou fakt děsný!

Jmenuju se Jamie a píšu si deník. Pořád se kolem mě něco děje. Ve škole je to někdy dost šílený a učitelé a moji rodiče jsou všechno, jen ne cool. Taky občas sledujete lidi kolem? Vážně děsný, co si některý holky vezmou na sebe!

Všechno v mém deníku je rozhodně pravda… nebo aspoň natolik pravda, jak je zrovna třeba.

Druhý díl volně navazuje na knihu Můj milý deníčku ‒ Kluci, škola a další šílenosti.

130×197 mm, brož., 144 str., 99 Kč

Pro čtenářky od 9 let.

Tak trochu jiný deník jednoho (ne)obyčejného upíra

Otevřete tak trochu jiný deník. Den za dnem proniknete do života Nigela, který to v životě rozhodně nemá jednoduché. Před sto lety se stal v patnácti letech upírem. Na jedné straně získal nesmrtelnost, na straně druhé se nikdy nezbaví problémů s dospíváním. Akné ho bude pronásledovat, jeho hlas neustále přeskakuje a navazování vztahů s dívkami je vše, jen ne bezproblémové.

Deník potěší všechny příznivce upírů a zábavného čtení. Vtipně popsané každodenní zážitky úplně obyčejného upíra dokreslují černobílé kresbičky hlavního hrdiny. Vychází v Nakladatelství Fragment 5. března 2012!

Deník úúúplně obyčejného upíra – MOJE „SUPER“ RODINKA

I nemrtví mají city! Nesnesitelně vtipný deník jednoho (ne)obyčejného upíra.

Jmenuji se Nigel Mullet. V upíra jsem se proměnil, když mi bylo patnáct. V tomhle věku už zůstanu napořád, takže musím trávit věčnost bojem s akné, mutujícím hlasem a svou neobratností při balení holek…

Trápí mě mé zoufalé pokusy o upoutání pozornosti mé životní lásky Chloe. Tak rád bych zabořil špičáky do jejího krku… Jsem mrtvý už víc než osmdesát let, a přitom jsem ještě ani jednou neměl holku! A do toho musím neustále řešit mé neskonale trapné upírské rodiče, kteří se pokoušejí pít krev mým kamarádům.

Pro čtenáře od 11 let.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *