15.08.2018 | Svátek má Hana | Zítra Jáchym

Seznam knih

Sexy vrásky a velké lásky

Seznam knih | čtenářský deník – autoři, knihy, literární díla, …

23.11.2013 Publikoval(a)  
Kategorie Jota

sexy vrasky a velke laskyIndia Knightová stvořila nesmírně zábavný a upřímný příběh, který bez servítků vypovídá o stárnoucí, ale aktivní ženě na vrcholu sil.    Co si má počít žena, která se jednoho rána probudí a zjistí, že jí čelo přetnula obrovská a bizarní vráska? Co má dělat, když projde kolem stavby, na které pracuje spousta mužů, a neozve se ani jeden hvizd? A co pocítí, když se významně zadívá na pohledného mladíka, a ten ji odmění  milým a trpělivým bezpohlavním úsměvem, který má v přihrádce určené výhradně babičkám?
Šestařtyřicetileté Kláře Huttové přijde, že se ocitla na absolutním vrcholu. Je plná síly a nabitá energií. Ale stárne. Co s tím? Když se z Kalifornie vrátí její kamarádka Gaby a nastěhuje se k ní, překvapeně zjistí, že Gaby, přestože je jí skoro padesát, vypadá na pětatřicet. Jak to ta mrcha dělá? Že by v tom hrály roli losangeleské invazivní kosmetické procedury? Kláře to začíná vrtat hlavou. Mám se do toho všeho taky pustit? Trocha botoxu semhle, trocha výplně támhle, tady trochu uštípnout, tady přidat, ty malinkaté sámky tady ořezat … Ale kde je potom tomu všemu konec? A vůbec, taková vosková depilace chřípí – není to trochu blbý nápad?

***

Tato kniha je čtvrtým románem Indie Knightové. Její předešlé tři romány se jmenují Největší špeky mýho života; Sakra, chlapi, proč mě nechcete? a Šťastné a (nejen) veselé. Mezi její nebeletristické knihy patří Nákupy; dietní bestseller Když jsme zhubly my, zhubnete i vy a k této knize přidružená kuchařka, a kniha O šetrnosti. India je redaktorkou pravidelné rubriky v Sunday Times a se svými třemi dětmi žije v Londýně.

Koupit zde: http://www.jota.cz/pro-zeny-s-nadhledem/sexy-vrasky-a-velke-lasky/

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *