21.08.2018 | Svátek má Johana | Zítra Bohuslav

Seznam knih

Šťastné a (nejen) veselé

Seznam knih | čtenářský deník – autoři, knihy, literární díla, …

10.01.2013 Publikoval(a)  
Kategorie Jota

zeny s nadhledemNové špeky ze života Kláry Huttové

Od autorky bestselerů Největší špeky mýho života a Sakra, chlapi, proč mě nechcete?

Volné pokračování knihy Největší špeky mýho života po šesti letech. Čtyřicetiletá londýnská novinářka Klára vypráví s vtipným nadhledem o peripetiích života v novém manželství.

Druhý manžel, třetí dítě, několikrát rozvedená vlastní matka, pár nevlastních sourozenců a k tomu rozvětvená irská rodina z manželovy strany – to je realita Klářina hektického života několik let po rozvodu s prvním manželem, který je nyní jejím nejlepším kamarádem. Příběh se odehrává během tří po sobě jdoucích Vánoc, kdy se Klářina početná rodina i nejbližší přátelé scházejí u jejího stolu. Tradiční oslavy se však občas zvrtnou neočekávaným způsobem a mohou řádně zamíchat osudy všech zúčastněných.

Humorné vyprávění o lásce a sexu v každém věku, o tom, jak udržet funkční manželský život i s několika dětmi, jak se vypořádat s příliš emancipovanou vlastní matkou a jak si při tom všem udržet zdravý rozum a nezbláznit se.

***

Novinářka a spisovatelka India Knightová (*1965) se narodila ve frankofonní části Belgie. V devíti letech se s matkou přestěhovala do Velké Británie, kde také studovala. Přispívá do britských médií, novin, rozhlasu i televize, proslavila se zejména jako sloupkařka v Sunday Times. Její knihy byly přeloženy do 28 jazyků.

***

„Báječné. K popukání zábavné, dojemné a roztomilé jako Ježíšek. Perfektní knížka na vánoční svátky.“ Cosmopolitan

„Zlomyslně vtipný, bolestně upřímný pohled na rodinu, oslavy a romantickou lásku.“ Marie Claire

Knihu můžete zakoupit zde: http://www.jota.cz/pro-zeny-s-nadhledem/stastne-a-nejen-vesele/

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *