21.08.2018 | Svátek má Johana | Zítra Bohuslav

Seznam knih

Svět draků ožije 5. května v Luxoru

Seznam knih | čtenářský deník – autoři, knihy, literární díla, …

04.05.2012 Publikoval(a)  
Kategorie Fragment

Již tuto sobotu se všichni netrpěliví čtenáři dočkají plánované autogramiády autora Odkazu Dračích jezdců Christophera Paoliniho. Mimo veřejnou autogramiádu mohou autora zahlédnout v pátek 4. května v ranním vysílání České televize. Nakladatelství Fragment připravilo před příjezdem autora pro všechny fanoušky překvapení – nyní si můžete pořídit originální triko s obrázkem draka!

Popis: Paolini 2011ElenaSeibertPříjezd Christophera Paoliniho se blíží, a s tím také netrpělivě očekávaná autogramiáda v pražském Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. V sobotu 5. května bude od 16:00 hodin podepisovat své knihy autor, který stvořil bájný svět Eragona a jeho dračice Safiry. V pátek 4. května navštíví Christopher Paolini natáčení pořadu Studio 6. Na obrazovce ho budou moci čtenáři zahlédnout krátce před osmou hodinou a těšit se mohou na rozhovor o psaní, dracích a nových knihách.

V pátek odpoledne se Christopher Paolini zúčastní natáčení oblíbeného pořadu Na Plovárně s Markem Ebenem. O zařazení tohoto pořadu do vysílání budeme informovat na stránkách www.eragon.cz.

Pro zpříjemnění čekání na autogramiádu připravilo Nakladatelství Fragment pro všechny milovníky draků speciální kolekci triček s motivem ze čtvrtého dílu Inheritance – více informací na www.fragment.cz.

Jako naprostou novinku připravilo u příležitosti návštěvy Christophera Paoliniho Nakladatelství Fragment ve spolupráci s Audiotéka.cz audioknihu Eragon. Svůj hlas příběhu propůjčil oblíbený český herec a dabér Martin Stránský. Audiokniha Eragon bude k zakoupení pouze na www.audioteka.cz od zítřejšího dne.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *