20.08.2019 | Svátek má Bernard | Zítra Johana

Seznam knih

Simpsonova knihovna moudrosti: Homerova kniha

Seznam knih | čtenářský deník – autoři, knihy, literární díla, …

06.10.2014 Publikoval(a)  
Kategorie Jota

simpsonova-knihovna-moudrosti-homerova-knihaVšechno, co jste kdy chtěli vědět o životě Homera Simpsona, ale báli jste se zeptat.

Homer Simpson je průměrňák, typický americký moula, ale taky oddaný manžel a milující táta, přítel piva a televize. To asi všichni víte. Ale zajímá vás víc? Třeba co se Homerovi denně honí hlavou nebo jak to v té hlavě vypadá? Pak jste tu správně! Otevírá se před vámi kus simpsonovské moudrosti – kniha, v níž se dozvíte všechno, co jste kdy chtěli vědět o životě Homera Simpsona, ale možná jste se na to báli zeptat, nebo dokonce pomyslet. Jestli chcete poznat skutečného Homera Simpsona, jeho nejtajnější sny a děsy, oblíbená místa a dosud neprozkoumaná zákoutí jeho duše, stačí otevřít tuto knihu a nechat se pohltit barevnými stránkami zabydlenými známými tvářemi ze starého dobrého Springfieldu. Uvidíte Homera, kterého jste ještě nikdy neviděli, poznáte tajemství Homerovy ledničky i ty věci, co zní jako jídlo, ale vůbec nejsou k snědku! Vydáte se na procházku historií jeho života, zjistíte, co dělá, když má volno, a kde rád tráví čas, nebo jaká je jeho oblíbená píseň. Blíže poznáte jeho přátele i nepřátele, čeká na vás dokonce Homerovo mládí a zlatá sedmdesátá léta, ale hlavně – spousta srandy! Stačí se ponořit do Homerovy knihy a smát se přestanete až na konci.

Ukázka z knihy: http://issuu.com/nakladatelstvijota/docs/simpsonova_knihovna_moudrosti_homer

Karikaturista, scénárista a producent Matt Groening (*1954, USA) je otcem kultovního seriálu Simpsonovi o nesmrtelné nukleární rodince, na jejíž televizní úspěch později navázal seriálem Futurama. Do hvězdné řady geniálních charakterů se tak vedle Homera, Marge a jejich dětí zařadili i poslíček Fry, robot Bender nebo mutantka Leela. Za oba seriály získal Matt Groening cenu Emmy.

K zakoupení zde: www.jota.cz

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *